Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    The Amazing Spider-Man 2

    Két éve sem értettem, hogy miért kell reboot egy olyan sorozatnak, amelynek az első része alig 10 éves, az utolsó pedig csak 5. Ráadásul az első két film elég jól is sikerült, sőt. Az én könyvemben az 5 pók-film közül a mai napig a Sam Raimi-féle Spider-Man 2 a legjobb.
    A CGI a 2xxx-es évek eleje óta alig fejlődött valamit, akkor majd a sztori biztos jó lesz. Meg amúgy is, a CGI magában hurkalé. Nem lett.
    Igazi gyökérség habbal.
    Ez egy dögunalmas film, és semmi olyat nem ad a franchise-hoz, amit ne láttunk volna korábban, sokkal igényesebben tálalva. Mentéségre legyen mondva, hogy kevesebb benne a nyálazás, mint a Raimi-trilógiában, a Garfield srácnak meg legalább nincs olyan jóllakott óvodás feje azzal a hülye vigyorral, mint Tobey Maguire-nek volt.
    A két főszereplőt bírom egyébként, de ez nagyon laposra sikerült.
    Nemhogy a Raimi-trilógia első két filmjénél, de az előző filmnél is jóval harmatosabb próbálkozás.
    A Green Goblin meg kb. annyra volt hiteles, mint a másik nyalókafejű istván által alakított Venom az előző trilógiában. Amiatt átkozódtam anno elég csúnyán, mivel mindig Venom volt a kedvenc karakterem a Marvel-univerzumban. 4/10

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák