Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    only god forgives (spoiler!)

    kíváncsi voltam rá, de nekem ez nagyon nem jött be... túl elvontra meg művészire akarták, de szerintem ezzel átestek a ló túloldalára... rövid a film, a mocskosul elhúzott vágások miatt pedig az volt a végén az érzésem, hogy nagyjából 15-20percnyi eseménysort kihúztak 1.5órára... és ezek az elnyújtott jelenetek sem voltak olyan élvezetesek, mint a drive-ban, ahol kitöltötte a jó zene: itt nem is volt igazából zene, csak zörejek... a karakterek is felületesek voltak, a dráma is súlytalan volt... igazából nem is nevezném filmnek ezt a művet, mert egyáltalán nem volt teljes/egységes... nem bánom, hogy megnéztem, de tuti nem lesz olyan újranézős, mint pl a drive

    ui: amibe nem lehet belekötni, az a fényképezés... (de valami normális zene nem ártott volna mellé, amivel megadhatta volna az atmoszférát rendesen)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák