Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    Én műtét és 2 hónap kiesés óta elszántabb vagyok mint valaha... heti 2-3 futás 5-10km közöttiek, javul a km időm is 5 percről 4:40/km, de rájöttem 1 nap nem elég recovery ilyen távoknál... megy is le a zsír rendesen, kezd látszódni az 5-6 kocka, láb forma, erek stb.

    Olyan nap nincs hogy ne csinálnék valamit, "pihenő" napokon is nyújtok, vagy kis statikus gyakorlatok, stb.

    Közben meg erőre és robbanékonyságra is edzek, ami a szálkásodási célommal együtt kicsit úgy hangozhat, hogy egymás ellen van, de szerintem a maintenance kalória alá vágva kicsivel van elég erőm is, de közben tudok szálkásodn is.

    Muscle up és a kirobbanó erőelemeket is gyakorlom, mellette egykezes huzi, fecske, full frontlever, csak máshogy kell szétszedni a napokat.

    Erőre kevés ismétlésszám nagy volumen (pl max huzódzkodásom most +45KG volt súlyövvel + saját 85-90KG-om), tolódzkodásban 50kg.
    Kirobbanó erőre is viszonylag kevés ismétlésszám.
    Állóképesség meg ugye sokáig kis volumen.

    Tegnap az egykezes kézenállás is ment pár mp-ig, egyre jobb a testsúlyáthelyezésem mint a földön mint paralette-n is. De valahogy bal kézre sokkal könnyebben kiállok mint jobb kézre + futáskor is a jobb lábam máshogy fárad el mint a bal amit a lábszáramba érzek, lehet van egy kis gerincferdülésem vagym ilyesmi. :U

    Tegnap kivittem a parkba a gyűrűt is és mivel régóta nem használtam, kicsit túltoltam a dolgot, ma d.e. nemtudtam a kezemet derékszögnél feljebb emelni, most kezd alakulni +megint megfáztam szerintem :D

    2 hete is 1 hétig beteg voltam mert mentem betegen is futni nem könnyítettem meg a szervezet munkáját :DDD pedig be vagyok öltözve nyakmelegítő meg száj elé is felhúzom, vastag pulcsi, mikor visszaérek úszok az izzadságban ha minusz van akkor is, aztán kérdezik nem-e fázok. Bichplease ;]

    Szóval elég jól haladok, a cél nagyon világos most, keményebben tolom mint valaha.
    Képek majd lesznek.

    Célok az évre:
    -szálkásodni AF
    -egykezes kézenállás
    -egykezes huzi
    -full frontlever
    -legalább tártlábas fecske

    meg ami jön!
    Gyerünk emberek! :)) :DD

    #warriorspirit #itsallgood

    [ Szerkesztve ]

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Új hozzászólás Aktív témák