Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz #27441408 #16967 üzenetére

    Lejárt az 5 perc, de még az eszembe jutott, hogy szerintem már csak azért se kéne zaklatnia ok nélkül a rendszernek az embert, mert anno én is sok mindenkivel beszélgettem csoportokból anélkül,hogy hozzáraktam az ismerőseim közé. Szerintem mind addig amég emberi beszélgetés folyik, csak éppen az ember vadidegent nem akar a listájához adni, addig a facebook-nak nem kéne zargatni az embert,hogy vagy jelöld be vagy ez az, csak mert olyannal beszélget aki nincs az ismerős listáján, nekem is van az arhívumba jópár ilyen beszélgetésem, hol én írtam az emberre, hol ő 1 adott csoportból,hogy szeretne 1 kicsit beszélgetni vagy kérdezni stb.... ezért pl miért is kéne mondjuk az ismerősökhöz adni? (anno ezt konkrétan olvastam is,hogy a faceboom ezt figyeli, és ezért szólhatnak is, ha valaki sok olyannal beszélget aki nincs ismerősnek jelölve, mégis mi közük hozzá, ha tényleg csak 1 sima társalgás folyik? Sokan nem szeretnek idegeneket tudni az ismerősök között de mégis beszélgetni meg szeretne mert van közös téma, szóval szerintem azért ezt nem kéne ilyen szigorúan venni amég nem indokolt, és tényleg csak 1 beszélgetés van.

    Az például, hogy lehet amit pillowhead írt? Mert ha ez így van elég érdekes dolog,hogy a facebook robot kérdőre vonja, honnét tudják ott a facebook központban,hogy ki kit ismer a való életben is? Bár egy kissé kacifántos amit pillowhead írt , ilyet még nem is hallottam, hogy az ismerettséget is kérdőre vonná a facebook, ha valakit ismerősnek jelöl valaki, teljesen szabályszerűen a gombbal , innentől pl a facebooknak mi köze hozzá? Mert ha jól értelmezem pillowhead rendesen az ismerős listájához adta az embereket és ezután jött a robot írás...... Akár 1 fórumról is pl innen a topikból is vagy 1 csetről is hozzá adhat az embert ismerősnek a fészen, ha éppen a másik is rajta van nem? Nem ismeri személyesen de virtuálisan igen....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák