Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    őstag

    válasz blueboi69 #29238 üzenetére

    "A nyereget, ősbarkácsoló lévén, vízmértékkel állítom be, elkerülvén az ilyen előrecsúszási prediktumokat."

    A vízszintnek semmi köze ehhez, komplexebb analóg dolog ez. Vagy te, avagy a továbbiakban "Majom"™.
    Van a bringa, avagy "Köszörűkő"™.

    Rámegy a majom a köszörűkőre, és beszárnak egymással mindenféle szögeket, amik nem holmi vízszint határoz meg, hanem sokkal elvontabb, anatómia meg vázméret, meg kormány - nyereg táv, és stb. Szóval nem a talaj ül a bringán, hanem te. Illusztrációnak én ilyesmi szögben ülök MTB-n kényelmesen:

    Szóval most neked egy imbuszkulcs kell, és pár napnyi próbálgatás. Meg türelem. Sok.
    A pelenkás nadrág meg azért jó, mert ott osztja el a terhelést, ahol kell, és nem ott, ahol még utána a ruhádon mindenféle varratok is nyomnak meg dörzsölnek. Én simán letekertem farmerben is 200km-t, alkat meg bőrfüggő az egész. Kb mint a foszló autókormány/váltó, aztán gyűrűre hivatkoznak, miközben csak a kéz zsírossága meg a fogás, nedvesség, stb dönti el. Lassan 11 éve házas vagyok, a kormány meg a váltókar meg köszöni jól van, semmi kopás.

Új hozzászólás Aktív témák