Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz zetor2000 #18609 üzenetére

    Köszi a tippet!

    Igen, ez egy jó szempont. Most megnéztem alaposan. A 777-es képén nincsen fenn a csipesz, de a helye ott látszik. A kis nyílások a házban és a bepattintó "konzol".

    A 776-on fekete csipesz van. A 790-esen pedig fémszínű csipesz van.

    De a ház kiképzése azonos mindhármon. Szóval az elméletem szerint mindegyik felszerelhető csipesszel. Ez a jobb Fein 6200 SEK, ez már nekem túlzás lenne hobbi bohóckodásra. Ha ezzel dolgoznék, akkor megértem.

    Most nézem a Dewalt svéd oldalát. A 777-hez nincs alapból csipesz. De a 791-hez már van. Az 3000 SEK. Azon nincsen lámpa.
    A 790-es kapott LED-lámpát, viszont ahhoz 4 Ah akksi megy, nem 5Ah (791-es). Cserébe 2500 SEK.

    A lámpa nem tudom mennyire perdöntő. A +1 Ah jó móka, de mivel úgyis 2 akksit adnak hozzá ezért talán túlélhető. Arra a pár csavarra vagy furat fúrásra. Ha újra akarom építeni a teraszt majd, akkor úgyis töltőn lesz az egyik akksi, amíg a másikkal csavarozok.

    A 791 magasabb nyomatékot tud és 100W-al magasabb teljesítményt. Az mondjuk már komoly cuccnak tűnik. A kérdés, hogy +500 SEK indokolt-e. Viszont akkor tutira jövőállóbb. Még az unokák is azzal fognak csavarozni :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák