Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #140693 üzenetére

    Szép ez is.

    Én a törökbálinti székhelyű, akkoriban ősi magyar tenger nevét viselő mobiltársasághoz (sztem ennyi utalás elég) úgy kerültem, hogy van egy izgalmas project valami 2-3hónapnyi időszak. Belevágtam, az anyacég küldött ki projectmunkára, nem igazan tudtam, hogy miaz. Kiderült, hogy szerb üzemeltetők jönnek, akiknek át kéne adni a rendszert.
    - Azt a rendszert amit én sem ismertem.
    - Azt a rendszert ahol az előző bandát ki nem fizetéssel kényszerítették a felmondásra, ennek fényében lehet tippelni mennyi dokumentáció maradt fenn éshogy kérdezni sem lehet....
    - Volt 2 ember akiket átvett a mobilcég, az egyik windows-os volt, a másik DBA, fogalmuk nem volt a linuxokról.
    - A legrégebbi ember aki ott volt és köze volt a szerverekhez és jogosultságokhoz, ő két héttel korábban került oda
    - A linuxos csávó akitől ígérték, hogy lehet kérdezni, ő felszívódott.
    És akkor én még jól is jártam, ugyanis volt olyan windows-os doksik amik 10évvel korábbiak voltak csak átdátumozva, meg olyan is, amiben direkt volt félreinformálás... :W
    És akkor jöttek a szerbek, hogy akkor adjuk át nekik a dolgokat. Egyik nap jönnek pánikolva, hogy valami fax szolgáltatás nem működik és az ügyfelek nem tudnak faxot küldeni. Első kérdésem volt, hogy egyáltalán van aki ezt használja? Kiderült, hogy az ügyfelektől jött a visszajelzés, szóval igen. Valami licenc járt le, akitől veszik, ott úgy hívtam fel a céget, hogy oké, hogy átküldték a file-t, de hogy hova kell ezt importálni vagy valami. Csávó totál unott hangon a túlvégen aszondja: dehát ezt már múlt hónapban mondtam el harmadjára.... :W

Új hozzászólás Aktív témák