Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata december óta a sztornózott termékek árának visszautalásával?

    Az egyik termékem árát 2023 December 15-e óta utalják vissza, a másikat Január 2. Utóbbinál a felét visszautalták ajándékutalványban, mivel anno azzal fizettem ki - 1 hónapos lejárati idővel - nevetséges -, úgy, hogy nem elérhető a termék az eMAGnál.

    Utóbbira azt a megerősítést kaptam a chaten, hogy nincs probléma, visszaforgatják az utalványomat is pénzbe, és ezt is megkapom utalásként, egy összegben.

    Továbbra sem érkezett meg semmiylen összeg, ráadásul ma az első chate-s kolléga a felét látta a második sztornózott megrendelésemnek, mint elindított utalás, majd miután a chat timeoutolt, és megint indítottam egy chatet, az új kolléga már a megrendelésemet sem látja, nem, hogy elindított utalást.

    Elnézést, ha kicsit kesze-kusza lett, de szétrobbanok az idegtől jelenleg...és azon gondolkodom, hogy jogi útra terelem, ha a héten sem érkeznek be az összegek.

    Van valakinek hasonlóval tapasztalata? Anno volt sztórnózásos, termék ár visszautalásom eMAG-nál, de pikk-pakk megjött az összeg...

    Köszönöm :R !

Új hozzászólás Aktív témák