Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Füleske #1300 üzenetére

    Elhiszem Nektek és örülök neki mindenki szeresse a saját kocsiját és legyen boldog.
    Ahol en ezt az érdemi különbséget észre vettem az egy kis ívű nyújtott bal kanyar volt közvetlen egy körforgalom előtt ahová meg jobbra kell be menni, ez egy külvárosi rész országut de max 70 el mentem és a balos ív végen volt pár uthiba amit nem lehet se közölni se kerülni. Itt a wv szépen vette ezt és jobbra tekerés alatt már íven volt mozdulatlanul.
    A Nirot meg zavarta a hiba amitől fel ütött és a jobbra terhelés alatt ettől nagy mértékben billent.
    Nyilván nem arról volt szó hogy a sima körúton 65 el tok egyenesen ráz vagy baj van vele hanem at terhelés előtt közvetlenül ha meg van zavarva a futómű akkor a vw hamarabb heverte ki.

    Ha ezt megfelelő tech ismeretek nélkül a felépítésbeli különbségek tudtam be, de a ket kocsi felépítése azonos akkor a futómű vagy az autó állapota lehet a megoldás.
    Mindkettőt elfogadom, de számomra nem változat a döntésben nem tudtam kérni másik Nirot ezt is két hétig kellett könyörögni hogy koszosan oda adják végül.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák