Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz kriszbon #70789 üzenetére

    Nekem eléggé úgy tűnik, hogy neked volt igazad! :O
    Ma megvolt az első repülés, kirepültem két aksit...
    Hogy először pozitívat is mondjak...Egy álom ilyen 5"-os géppel repülni.
    Sokkal kezesebb mint gondoltam...tényleg szinte olyan érzés volt irányítani, mint a liftoff-ban pc-n.
    Nagyon kellemes csalódás...Azt hittem a whoopok után majd borzalom lesz, de kezesebb mint bármelyik whoop...VISZONT:
    Esett a gép magától kb. négyszer....A végén már stab módban ovatosan reptettem, akkor is megtörtént, hogy önmagától "eldobta" magát..
    Mindannyiszor előjel nélkül egyszer csak a földön találtam magam, ami baromira idegesített..
    Az első zuhanás, simán lehetett failsafe, rémlik is, hogy szolt a Taranis, de után direkt 20-50 m-nél messzeb nem mentem csak a környezemben repültem, és mégis zuhanás lett belőle...
    Nagyon rossz érzés volt, mert talán még soha nem irányítottam ilyen magabiztosan "racer-t"..

    Simán kirepültem volna a két aksit esés nélkül...
    Viszont így meg takarithattam a gépet vagy 20 percet :O
    És indult is a hisztis email "Wilsonnak"...Hogy 110$-al fizettem többet a kész gépért a DiY-hez képest és most épp legutoljára azt kérte cseréljem már ki a két motort, hogy teszteljünk...
    Most megírtam neki, hogy fasza....csak én pont ezért fizettem, hogy ne kelljen ezzel foglalkoznom.... :((( :W

Új hozzászólás Aktív témák