Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Peaceliker #69958 üzenetére

    faja porog a topik :)

    ezert jo ez a hobby mert ma mar nem kell mindenkinek egy oskori feltonna 5 collossal analog receiveressel repkednie..... mindenki valaszthat maganak amit szeret.... ha HD-es vagy digitalis vagy akarmi? vegye meg amit szeret :)

    en probaltam kicsit de
    1. 1xruen egy meret alatt nem szeretem
    2. keroban repulni nem birom
    3. ide oda csapom a kemeny cuccoknak.... meg amugy kis fos lakasban?
    4. aztan a sebesseg.... ha gyors akkor mint a 3.as
    5. ha lassu akkor meg tetuzes :)
    6. ma mar kozepszar gép egyarban van kicsi kozepes vagy nagy

    szoval kicsi a motor meg magas KV.... es LEHET ma mar stabil a minoseg etc.....
    a kefesbol is a minimum 8520 szeretek de ma mar inkabb 1020...
    ami kisebbek voltak azoktol megszabadultam....
    8520/1020..... es igen ezek mar jok kinti hasznalatra...
    lehet kisebb kertbe mar sok is... :F :F

    analog digital....
    biztos digital lesz a befuto..... 5 evvel ezelott csak analog receiverek voltak "olcson" elerhetoen aztan mara 5 ev mulva ki is hasznal analog nagy bumszli receivert labankent kulon funkcioval?? biztos vki.... akik szeretnek epiteni?
    szoval elobb utobb meg 5ev? es nagyon sokan digitalban nyomjak majd???

    de ma?
    sokba kerul csak hogy a magam kenyelmeert oromomre 10x-es budgetbol tartsak digital FPV-et egyenlore boven jo az analog......
    szeretek strandra jarni vehetnek ferrarit is es csapathatnek vele a videki strandig a magam kenyelmeert oromomre..... de levisz a suzuki is..... folesleges a ferka..... de ha egy arban is lenne a ferka? akkor is sokat zabal :)

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák