Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz vandor01 #69963 üzenetére

    amúgy 65, 75 whoop szinte törhetetlen előbbi elég kezes ahhoz hogy bent ellötyögjön vele az ember. 1s en. És azért már bőven többet emelnek, mint anno 55mm propos kefés 55g os csodák. :D Azzal bent szenvedés volt, mert ahogy mondtad is, azokkal lendületből lehetett csak értelmesen. :)
    Egy próbát szerintem megérne. Mobula6 néha 75 usd körül van, ha nem jön be 1 nap alatt eladod árában ;)
    Amúgy 75ös gépen kint marha magasról nem lassan csapkodtam már mindennek is, canopy tört, meg persze prop. De váz még kb egyben, kamera, lap,motor nem sérült.
    Toothpick más, de nálam eddig az is kármentes pedig nem kímélem.

    8520 1s en fos vt mert nehéz, 2s en nem vt rossz, de egy 0803as 75ös gép 2s en keresztbe lenyeli és 28g a gép, 300as 2s akku elég neki szal akkor 45g auw?
    De azt mondom, próbáld ki!!! Nem tudsz bukni rajta amikor akciós a gép, mobula7 is nemrég vt 70 usd körül.

    Digit cucc engem mondjuk nem érdekel. Nekem elég ez a képminőség, úgyis határaimon túl nyomom, mert az jön be, akkor meg nem érek rá pixeleket számolgatni...meg egy spúr paraszt is vagyok. :DDD

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák