Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Peaceliker #69654 üzenetére

    Hétvégi mérleg:
    Tényleg kbsztt drága hobbi ez...
    És itt nem kimondottan a megvásárolt holmik árára gondolok,hanem a szabadidőre...
    Két hét után először volt egy hétvégém,....
    Megjött az uj cucc, gondoltam egész hétvégén móka meg kacagás lesz, játék, repülés, a kamera tesztelgetése...
    Ehhez képest úgy éreztem magam egész hétvégén, mint egy gangbang p.rno színésznő....sz0pás torokkal...és a végén csak nekem nem volt jó :W :O
    Borzasztó feszültté tud tenni ez a tudatlanság :O
    Eltelt egy hétvége,,,és nem sikerült egyről a a kettőre jutnom...
    Ez így tényleg túl drága...
    És valahogy nem nagyon értem már a dolgokat....
    Odáig eljutottam, hogy repül az UR85,,,de villog a szemüvegben a kép...
    Viszont tökre úgy tűnik, mintha az Eachine rd200-on nem villogna...tehát szemüveg probléma...
    Szemüveg átforrasztva...bár valszeg semmi baja nem volt, mert a kis zer0 kamera képe nem villog rajta...
    UR85 szétszed,,,összerak...VTX-en gomb nyomkodással csatorna váltás,,mintha javulna a villogás...
    előtte BF-ban átírtam másik csatornára a CLI-ben a VTX-et, de nem javult a dolog...
    de ugye áramtalanítás után visszaáll,,,másik csatornán vagy villog vagy sem...
    És ezt a tudatlanságból fakadó találgatást sorolhatnám estig....ja hiszen már este van,,én meg itt ülök, és egy normális kört sem repültem :W
    a felhasznált eszközök meg elvileg jók, mert amíg tönkre nem tettem a mobulat, boldogan repültem velük...

    Szeretném kérdezni a tisztelt topictól, nincs e valaki, aki vállalná a gépeim beállítását, közben pedig az alapok elmagyarázását...
    Ennyire nem vagyok hülye mint amennyire hülyét csinálok évek óta magamból ebben a topicban... :W
    Nem szeretném "idegből" feladni másodszorra is...

    Ha távol van az otthonom és környéke, szívesen utazom reális keretek között...
    Van aksiról működő notebookom, "végtelen" mobilnetem, és talán minden, amivel akár egy mező közepén is be elehet állítani ezeket a cuccokat, és közben elmagyarázni a hülye fejemnek mik az alapok....
    Nem kell nekem még pid tuning...
    CSak arra vágyom, hogy egy nyers alap gépet repképessé tegyek anélkül , hogy órákat nézzek hozzá youtube videókat...valamiféle infók vannak a fejemben, csak az a baj hogy össze vissza kusza módon..
    Jó lenne, ha sallang nélkül tudnám mindezt egy irányba terelni a cél érdekében...

    Ehhez a dolgohoz pedig azt hiszem, épp idális terep lenne a két kis gépem beállítása....
    Egy zer0, és egy UR85HD

    Túl sok idő megy el a tudatlanságom miatt, hogy vajon, most tényleg hibás a szemüveg,,vagy hibás a VTX az UR85-ön,,,vagy egyik sem csak én vagyok a hülye...?
    Hiszem, hogy aki ért hozzá,egy perc alatt kideríti mindezt....

    Természetesen ahogy fentebb is írtam, nem a két szép szememért kérem mindezt...
    Hajlandó vagyok áldozni erre, minden csak megbeszélés kérdése... :R :R

    Segítsetek légyszi, :B :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák