Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Allien #59494 üzenetére

    Tényleg b@sszus,, el lehet ezen a témán viccelődni, meg hogy ez játék...stb...
    De napról napra, hétről hétre futok bele olyan pillanatokba...
    Utolsó példa...:
    Hivatalos nevén szúnyog gyérítés volt a napokban a lakóhelyemen (ami egy gyönyörű erdős környezet...)
    Ez úgy néz ki, hogy megy az utcákban egy dobozos kisteherautó, és hátul okád ki magábol valami irgalmatlan sűrű fehér füstöt! Ez végig megy az utcákban mindenhol... Majd, másnap jön a mezőgazdasági repcsi,,, és kb. 70m-rol nyomja a légi áldást is....

    Bár az utóbbi időben már nem vettem elő a Phantomot, csak akkor ha dolgozni kellett vele,, most gépet cseréltem, új a kamera, ismét hajt a megismerés is tapasztalat vágya :DDD gondoltam ezt a földi füst okádót milyen jópofa lenne fentről rögzíteni.... Tök jó lenne látni ahogy halad az autó, és utcáról utcára terjed a sűrű fehér füst,,, "az erdőben"....
    Ahogy ezen gondolkodtam, csináljam e vagy sem... Mondom én még iszom előtte egy kv-t!
    Hallom, hogy egyszer csak üvölt a ház fölött az An-2 pasztmek :Y

    Nesze neked engedély nélküli repülés,,[önirónia ON]mer'én megtehetem a házam fölött,,, és különben is nagy a mellényem, mer' az önkormányzat nak mi csináltuk a filmet a telepulesrol...nehogymá' ne repüljek bármikor itt,, nehogy má' ne dumaljam ki magam a tagsagommal, meg a biztosítással... Hő,,,hát elég az....[irónia OFF]

    Hát megmondom, kurva nagy mákom volt azzal a kávéval, és nagyon nagy ívben torolhettem volna ki a s3ggem a "tudasomal" meg a hiányos papirjaimmal, ha én hirtelen szonyogirtast akarok filmezni a levegőből...
    Bele gondolni is rossz a végkifejletbe....
    Én hiszem, hogy rengeteget tanul, és tapasztal az ember folyamatosan... Én hiszem, hogy az "átlagnál" is komolyabban vettem ezt a dronozas kérdést 0km-es korom óta, de azóta minél többet tapasztalok, annál komolyabban veszem...
    Ez a legutóbbi repülős "élmény" is rendesen elgondolkodtatott...

    Évekig minden alkalommal másnap jött a légi irtás,,,
    Én bármikor kimentem itt a környéken papír nélkül, mert "mi bajom lehet,, itt én vagyok a király"...

    L0f@szt........:B :DDD
    Bizonyos méret, súly, tudás (?) fölött igenis komolyan kell ezt a "sportot" venni...
    Szerintem....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák