Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz twine #51999 üzenetére

    na itt a problema : mondjam....technikailag időtállóbb
    ilyen nincs... megrendeled meghozza a postas es mar van ujabb jobb szebb gyorsabb faszabb a kinaiaknal... aztan van ESC bol/boardbol/toronybol 4az1ben az alapartol a csillagos egig...
    20x20 FC toronybol van 20 ejrotol 100-ig.... de aki csak repulni akar? es ha nem fosik be 6honap utan a draga is "elavult" lesz vagy az en esetem kisgephez vettem a "draga" 20ejros boardot mert sokkal ujabb meg jobb meg csatik meg buzzer rajta.... csak ra kell motorokat dugni az repul.... repult is kb 30 percig azt befosott... 5db-om volt belolle minus 100euro... aztan vettem a fel eves modelbol a legolcsobb fost 7euroert... es meg mindig repul.... sajnos nem lehet megmondani a tutit mindenkinek ki kell probalnia ezt is azt is jarja a sajat utjat kozben falon lognak a sok "technikailag időtállóbb" cucc... vagy eladja elsefteli..... :D :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák