Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz stefi81 #50031 üzenetére

    "Lehet neked bármilyen biztositásod vagy légtered ha kivered valakinek a szemét. (a gépnek jogában van bármikor lezuhanni)"

    "Igen, nem, őőő azellen nem veéd"
    Szalacsi gondolom meg van! :DDD

    Egy ésszerű szabályozásra nem azért lenne szükség, mert "azellenveéd", hanem, hogy felelősségre lehessen vonni a vétkest, amennyiben "vétkes"!

    És itt most ne kezdjünk bele abba, hogy "de Magyarország..."
    Én ésszerű szabályozasrol beszélek elviekben!
    Mint ahogy te arról beszélsz elviekben már másodszorra, hogy hagyjuk ki mozgókép rögzítés műfajából a légi felvételeket, mindenhol, ahol ember, vagy vagyontárgy van! "Mert a drón le fog zuhanni, mert a 20 forintos, és a milliós tétel is lezuhan" !
    Ergo a régen az óránkénti többszáz ezer forintért bérelt helikopter is lezuhan hat, hiszen Műszaki eszköz tehát meghibasodhat!
    Irónia off...

    Fontos ,hogy legyen normális biztosítás ha betorod egy villa párszáz ezres üveg portálját, a biztositod kifizesse helyeted,,, fontos, hogy tudjuk ki mit csinál a levegőben,hol és mikor, mert most még csak "maroknyi" ember csinálja,,,de ugrásszerűen hatvanyozodik a számunk....ha ezt senki nem szabalyozza,,, káosz lesz belőle....
    Hidd el látom már most káosz van,,,írtam már itt is amikor egy rendezvény szervezésének vezetése felkér a felvételre tök hivatalosan repülhetnék, és a város főtere fölött "légi csatát" látok, mert egyszerre négyen repülnek egy 300m2-es terület fölött...
    Én meg felelősen gondolkodokent nem szállok fel, mert semmi kedvem légi csatázni....és kitorolhetem az engedélyekkel....

    Na ez így nem jó...és a jövőben még rosszabb lesz...

    És hiszem,hogy a balesetek legnagyobb része nem a technika hibájából adódik, és fog adódni,hanem az emberi felelőtlenségből....

    Ez meg az én szubjektív véleményem;)
    Elfogadom a tiedet is...
    De nekem egy picit mas....

    Peace :R

    Szerk;
    Látom már megint én leszek a topicban a f@szfej...dobaljatok tojassal,meg paradicsommal...már hizzaszoktam :B :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák