Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renwick

    őstag

    válasz p2pp #33723 üzenetére

    Május 17-én jelent az anyavállalat Q1-et (jó sokáig tart összerakni az anyagot nem mondom :) ), akkor majd kiderül, mi maradt a tavaly év végi számokból.

    I see you blaming each other -- And I love you still

  • Foremi

    tag

    válasz p2pp #33723 üzenetére

    A fejlődést megnehezíti, hogy sokan nem szívesen váltanak, ha valami bevált és jó.

    Én ajánlottam a Digit a kollégáimnak a munkahelyemen. A négyből (akik mobilinterneteznek) csak egy kollégát sikerült meggyőzni, de őt is nehezen (mert előfizetéses és nem szeretett volna előfizetéses szolgáltatást). Végül azért ment bele, mert feltöltőkártyásként a Digi árának a többszörösét kifizette, és sosem volt elég az adatkerete, pedig alig internetezett. Azóta már más a meglátása, hogy megvette, mert neki is bevált.
    A másik három kollégám viszont a Digi árának a többszöröség kifizetik, ezért cserébe kisebb adatkeretet kapnak, de nem váltanának, mert azt mondják, hogy jó az nekik, meg elég az adatkeretük. Természetesen megértem az ő érvüket is, a maguk szemszögéből nézve teljesen igazuk van (miért váltanának arról, ami jó és meg tudják fizetni).

    Az elején én is azért csatlakoztam nehezen, mert előfizetéses (sokan vannak, akik inkább a felöltőkártyás csomagokat szeretik). Ha lett volna feltöltőkártyás csomagjuk, azt választottam volna, még akkor is, ha drágább lett volna. Persze most már, hogy megkötöttem az előfizetésest, biztosan nem váltanék drágább csomagra (ha lenne feltöltőkártyás), így valahol megváltozott az én gondolkodási módom is.
    De úgy gondolom, hogy ha lenne felöltőkártyás csomagjuk, sok új előfizetőjük lenne, még akkor is, ha némileg magasabb lenne az ára a havidíjashoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák