Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trec12

    addikt

    válasz bksgbr #23476 üzenetére

    Kapacitás nélkül nem az sokat ér. A másik háromnak az aztán van most, hogy a Digi labdába sem rúg mellettük. :( Sajnos ez van. :U

    [ Szerkesztve ]

  • sifarr

    senior tag

    válasz bksgbr #23476 üzenetére

    De addig szerintem egy átlag mobilfelhasználónak nem éri meg pénzt kiadni a szolgáltatásért, főleg ott, ahol nincs is lefedettség.
    Miért nem? Épp egy átlagfelhasználónak miért nem?
    Egy átlagfelhasználó (>66 %) jellemzően településen belül mozog az év minimum 80 %-ában. Ha otthon, munkahelyen van térerő (vagy wifi), ha településen belül van térerő, akkor miért ne tudná használni?
    Épp magad vagy erre a példa, hiszen ezt írtad: Nekem itt Egerben szerencsém van, az egész városban van térerő.
    Egerben van, de kimész a városból és Egerszalókon, Egerbaktán, Szarvaskőn, stb. már nincs. De használod, mert főleg városon belül mozogsz. Az átlagfelhasználó pont olyan, mint te.
    A lefedettség is megoldható, ha kimozdulsz, utazol, nyaralni mész. Mi már 4 számot áthordoztunk a DIGI-hez, azaz digis lett a főkártyánk. Mindegyik mögé betettünk egy dominót. Ha lemegyünk a "térképről" (ritkán), akkor a digis számunk átirányítja a hívást a tartalékkártyára. Lefedettség megoldva. Igaz az átirányításért fizetünk br. 4 forintot, de még így is olcsóbban kijövünk, mint a korábbi - egyébként flottás - előfizetéssel.
    A gyakran sokat, sok helyen mozgóknak valóban nem lesz jó a DIGI. Szerintem az adatkeretet is drasztikusan vissza kell venni, ha elindul élesben. Az 50, 100 vagy még több gigát használókról a DIGI-nek le kell mondania, nem célcsoport még sokáig a kapacitáshiány miatt. De az átlagfelhasználónak 1-5 giga is bőven elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák