Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz Fecó88 #38232 üzenetére

    Akkor nagyjából egyetértünk.
    Volt korábban pár felhasználó flottás topikban akik havi több TB adatot forgalmaztak mobilneten és mikor mások megkérdezték hogy ezt a hobbit miért mobilneten űzik akkor arra csak annyi volt a válasz hogy korlátlan netért fizetnek így ki is akarják használni.
    Gondolom mennyire volt használható adott helyen mások számára a szolgáltatás.
    Na ezért írtam hogy korlátlan netet én nem várnék épp emiatt viszont nagy adatkeret jó áron lehet vonzó.
    De ehhez kellene jobb lefedettség illetve olyan frekvencia ami beltéri használatra is alkalmassá teszi a szolgáltatást.
    Havi 5000-ért elérhető bárki számára a yettel bumm tarifa flottában, ebben korlátlan a beszélgetés és van 50GB adat, a lefedettség és használhatóság pedig a digi/yettel összehasonlításban jelenleg még nem a digi számára kedvezőbb.
    Ha most lenne egy ugyanilyen tarifa a diginél ugyanilyen áron akkor az nem számítana jónak.

    Lackooo84 #38231

    Igen olvastam erről is, nálam még az inviteles kábelt nem cserélték le így műholdas tv van csak, szerencsére amennyit nézem még romló minőséget nem vettem észre :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák