Új hozzászólás Aktív témák

  • p2pp

    őstag

    válasz Foremi #33725 üzenetére

    Terjesztjük az igét. Legyünk minél többen.
    Sokakat nem érdekel, még 2.Simnek sem.
    Pedig megéri. Sztem megéri nyitottnak lenni az újra.
    Ennek ellenére sokan azt sem tudják még mindig mi ez.
    Kapásból a Diginet 1000 jut eszükbe.
    Ezen kellene elsőre segíteni.
    Sokan vennének, de nem vehetnek ügyebár a lista miatt. Pedig sokan vennének még úgyis, h otthon csak VoWifi van. De amint bármerre is elindulnak működik.
    Tudom ne rohanják le, nehogy lehaljon a rendszer.
    Legalább az úgymond sajátjainak adhatna a Digi Simet.
    Sokan vennének!!! Sok ismerősömnél van Diginet 1000, de a listán nincsenek rajta így nem vehetnek.
    Nálam is több szempont volt.
    Azon kívűl, h 1 Digi bázis itt van velünk szemben.
    (A többi 3 Szolg. jó messze és megszakad a hívás.
    Hiába a parasztvakító 4G+ jelzés. Ja és csiga lassú.
    Többször jeleztük ezt mindháromnak, de hiába)
    Melóban is megy. Amerre időm javát töltöm szintén mindenhol is megy. Negyed annyi a havidíjam, de lassan hatod annyi lesz, ha végre bekötik majd a száloptikát.
    Ár/érték arányban itt nagyon jó. Ameddig ez így marad, maradunk. Gyerek majd kiugrott a bőréből az 1Gb helyett 15Gb adata lett. Pedig nincs 24 órán át online 😀
    Biztos, h még nem sokan vagyunk ez is számít.
    Itt megye szintén azért bőven van még mit tenni.
    A dombvidék ami lefedettlen. Talán 1 engedélyt láttam Tinnye, de nekünk az mindegy, mert ritkán járunk arra.
    Dunaalmás évek óta semmi, pedig 3 éve kapott engedélyt. Leányváron volt, de le szereltek mindent is.
    Azóta semmi. Úgyhogy itt a Tatabánya és Esztergom közötti rész sztem még sokáig nagy fehér folt lesz sajnos. Anno a Duna-Ipoly Nemzeti Park szíves közbenjárására miatt vagy 6 évet vártunk 1 bázisra!!!

    Iphone 14 Pro 17.5.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Új hozzászólás Aktív témák