Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Benoe77 #42635 üzenetére

    szinte kötelező mert ezek a router funkciókkal megáldott ONT-k elég kompromisszumos megoldások
    Mari néninek aki ismerkedik az internettel elég hiszen nem fogja lakáson belül 5okostelefonnal meg 3laptoppal használni miközben 2gépen meg tolja a torrentet orrba szájba és nem lesz szüksége nyitott portra sem

    de ugye mindenki másnak jobb ha van router rendes antennával és használható funkciókkal
    nem véletlenül kell betelefonálni hogy Bridge módba kéri az előfizető és onnantól kezdve az ONT már csak sima "modem" lesz a rárakott router fogja végezni az összes feladatot :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • DonMaster

    addikt

    válasz Benoe77 #42635 üzenetére

    1 szoval nem ritma hgoy nem lehet csak hgoy sokkal könyebb saját routerel ahol bármit betudzs álitani persze az ont meg bridge modba igy irtam ,
    az hogy lehet a HGW-vel is sok dolgott nemt agadás, de sok mindent nem lehet, dyn dns stb társait nem giazán szeretik, jo oké hogy a HGW-vel az ipv6 lazán megy de és?

    persze plusz 1 áram fogyaszto cucc ez igaz, de mennyit is eszik 1 router? havi 1000ft-bol kijön szerintem
    az meg hogy ha valmi nem müködik a HGW-n és vele eltöltött idö + az idegesség, sokkal drágább mint havi 1000ft , azért az 1000ft-ért nem csak 1 routert kapsz hanem napi szintü idegeskedéstöl és sok sok orátol mented meg magadat, és a kettö szerintem egyértelmü hogy 1000ft-ot emg ér az hgoy legyen több szabad idöm és ne keljen diegeskedjek rajta hgoy ez miért nem megy vagy már megint miért enm megy.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák