Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz M_AND_Ms #7524 üzenetére

    Szerintem nem olyan egészséges akár másfél méterről nézni egy több mint 100cm átmérőjű tévét. Mert a különbség itt lenne látható igazán.
    Az emberek többsége a tévét tévénézésre/film nézésre használja. Tehát itt ismét másodlagos szempont a HD/HD ready különbség (És most a számítógépre-kötést nem említem - itt nyilván szempont a magas felbontás). Ergo nem feltétlenül éri meg pusztán ezért többet fizetni. De ez privát vélemény és egyéni preferencia kérdése :U

    Lehet, hogy többet kapok azért a plussz pénzért amit a FullHD jelent, de nagytöbbségben ez még mindig nem lesz kihasználva. Pusztán csak azt tekintve, hogy mire használja a készüléket az ember.
    Egyébként valóban kapok több extrát. Most eszembe jutott a DVB-C. Nem tudom manapság, hogy működik, de korábban csak a FullHD tévékben volt megtalálható. Jó ez meg minden, de mi van akkor, ha a digi követi a T-t, Upc-t és társait. Tehát nem szabadon fogható digitális adás lesz, hanem a dig által adott box lesz képes csak feldolgozni a digitális jelet!?

    Az internet tévé sztem megint egy hatalmas baromság. Ezt most nem fejtem ki, h miért! :)

Új hozzászólás Aktív témák