Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    addikt

    válasz wwenigma #47319 üzenetére

    Igen, közben megtaláltam én is, DVB-T tuner van benne. UPC-től kapott box ezeket tudta, ami kellene egy eszközben:
    - élő adás és felvétel egy időben
    - ha a beállított felvételek között ütközés van javaslat valamelyik eldobására, de csak arra az egy rögzítésre
    - sorozat beállításánál rákérdezés, hogy az adott epizód vagy a sorozat összes elemét rögzítse
    - felvétel esetén meg lehessen adni a felvételi időpont végét (F1 SC-s versenyek alkalmával jól jött, hogy nem a megadott műsoridő végén állította meg a felvételt)
    - egyszerű használat, bekapcsolom, és a set top box-ot érem el (nem kell "kavirnyázni" egy menüben, applikációt indítani, stb)

    DLNA nem érdekes, dedikált hálózati média és külön zenelejátszóm van, bár ahogy nézem a boxok jó részében ez már benne van.

    Agyalok még, hétfőn bemegyek a Dunakeszis digi irodába, hogy miként tudom visszamondani, ha a család úgy dönt a fentiek kellenek. Feleségem 2 gasztoműsort vesz fel/néz, nekem horgászműsorok vannak beállítva, gyerekeknek 2 sorozat. Hétköznap gyerekeknek nincs TVzés, nekünk is limitált az időnk, hétvégén néznek meg pár epizódot a felvett cuccokból, illetve mi is akkor érjük utol magunkat ebben a témában.

    Köszi szépen az eddigieket mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák