Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    Elküldtem én is a levelem nekik valamint a FB falukon is olvasható!
    Csodálom,h ilyenkor vállszónak...Szerintem valakit ráállítottak és éjszakásban módizza a kommenteket ;] ;]

    Tisztelt Digi!

    Kicsit több mint egy éve vagyunk műholdas előfizetőik.A minőséggel eddig is voltak gondok az új szoftver szintén sok bosszúságot okozott de elfogadtuk mivel az ár nem volt magas és a csatorna lista minden igényt ki elégített. Aki akart sportot nézett aki akart természet,dokumentum filmeket...
    Mikor önöket választottuk fontos szempont volt a Discovery csatornák megléte...
    Kérdésem lenne,hogy a felháborodás az előfizetői visszajelzések tükrében folytatnak-e esetleg újra tárgyalásokat a Discovery-vel?
    Vagy akármilyen akár más konstrukció alatt meg fognak-e jelenni a csatornák a jövőben?

    Szerencsére semmilyen hűség nem köt önökhöz így ha továbbiakban sem történik érdemi változás másik szolgáltatót keresek.Pontosabban már találtam is csak várok pár hetet hátra lesz valami pozitív fejlemény.

    Üdvözlettel!

    A válasz:

    Jelenleg nincs újabb információnk a Discovery csatornákkal kapcsolatban, amint lesz, azt közzé tesszük.

    Üdvözlettel:
    DIGI

    [ Szerkesztve ]

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Új hozzászólás Aktív témák