Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Nah még egyszer utoljára!

    Megkérek mindenkit hogy aki még nem tette (és adott legendet) az tippeljen!

    NYEREMÉNYJÁTÉK!
    (Csak az adakozó kedvű emberkéknek)

    Szeretnék kedveskedni azoknak akik adtak Legendary itemet, hogy gyarapodhasson a gyűjteményem, és nem sajnálták, nem irigykedtek..
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :R

    A játék célja az lenne hogy ezeknek az embereknek "visszaadjak" valamit...természetesen nem kell nagy dolgokra gondolni, ez inkább csak egy gesztus, hogy érezzék, nem csak addig emlékezem rájuk amíg ideadják a cuccot. :N

    A játék lényege hogy tippelni kell és a 3 legjobban tippelő "ajándékot" kap!

    Kérdés:
    1. Jelenleg (pont most)hány fajta legendary itemem van? (csak legendary[barna], set nem játszik)
    -1.1 A Legendaryk közül hány 1 kezes kard van meg nekem?
    -1.2 A Legendaryk közül hány Ring van meg nekem?

    Az első kérdés a lényeg, a másik kettő csak az esetleges holtverseknél dönt!
    Értelemszerűen amit ezután szerzek Legend item az nem tartozik bele szóval a jelenlegi állapotot kell megtippelni!

    Kérnék mindenkit hogy akit adott már legend itemet és érdekli ez az egész az privát üzenetben tippeljen!

    Nyeremények:

    3. Helyezett:
    -3 Brimstone
    -10K gold
    -3 Exalted Recept

    2. Helyezett:
    -5 Brimstone
    -50K gold
    -3 Exalted Fine Recept

    1. Helyezett:
    -10 Brimstone
    -100K gold
    -3 Exalted Grand Recept

    :C

    Még egyszer, csak azok játszhatnak akik adtak Legendet!
    Jó játékot mindenkinek és még egyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek a felajánlásokat! :R

    Péntek este vagy szombaton eredményhirdetés!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák