Új hozzászólás Aktív témák

  • Prego

    senior tag

    válasz Fire/SOUL/CD #1649 üzenetére

    Köszi szépen, megint előbbre jutottam.
    Nah kezd már pofásodni a dolog, most már gyönyörűen egymás mellett jelennek meg az autók, ha a képre kattintok akkor új ablakban megjelennek az adatok. :B
    Viszont felmerült a törlés kérdése, és persze akkor az egész cuccokat újra kéne rajzolni a formon. Szal az lenne a legjobb, ha felvétel/módosítás/törlésnél az összes dinamikus komponenst megszüntetni, és újra lekérdezi az adatbázisból, meg kirajzoltatni. A Destroy parancs gyönyörűen működik, gond csak avval van, hogy hibát dob ki, ha nem létező komponensre hívom meg (pl: program indításnál).
    Kellene még egy olyan adatbázis formátum ami tud több mint 255 karakternyi string mezőt tárolni (képek elérési útját tárolni), meg később megoldani hogy egy autóról több képet is be tudjak drag&droppolni (a cél a használtauto.hu szerű, kisképek lent, ha rákatt akkor nagyban megjelenik).
    Nameg rájöttem hogy drága jó iskolámban (nem mondok nevet) tök jó hogy megtanítottak egy csomó ilyen olyan algoritmust (mátrixok láncszorzása, 8királynő, életembe nem fogom használni algoritmus), és még jól meg is szivattak vele, de ettől még könnyen kezelhető GUI-t nem tudunk készíteni, már amikor szálkezelés meg komponenskészítés került szóba, csak hümmögtek meg kopiztak a tanárok ... :W
    Így hát kénytelen vagyok titeket zaklatni :C

    [ Szerkesztve ]

    Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Új hozzászólás Aktív témák