Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    Topikgazda

    elég kalandos lett ez a magyar BIN miatti kártyaigénylésem, most éppen minden eléggé kaotikus :/ tegnap véletlenül az appban megnyomtam a lock card gombot, ahogy nézegettem valamit. apple pay persze rögtön jelez, hogy nem használható a kártya (még a régi UK bines), de semmi gond, visszakapcsolom. innentől végtelen ciklusba került a kártya, 30 másodpercenként jött váltott notification, hogy újra használható/nem használható a kártya. töröltem a walletból, nem volt más megoldás

    oké, semmi gond, végül is ott az új kártya száma az appban, hozzáadom azt. nem ment az istennek se, 3-szor sem. kínomban arra is nyomtam egy lock/feloldot, hoppá, utána hozzá tudtam adni az apple wallethez. mentem volna tovább, hozzáadom az icloud profilomhoz is, mert a uk binest korábban nem lehetett. a kártyaszámot elfogadta, de a próbaterhelés mindig declined volt

    kezdtem kicsit ideges lenni, hogy mi a franc van már, újra ránéztem a curve appban a card details adatokra, és bakker megváltozott, persze, hogy emiatt lyukra futottam a próbaterhelések során. amikor kiírtam magamnak, volt egy lejárati dátum és egy cvc, mind a kettő megváltozott, szerintem akkor, amikor az új kártya lock/feloldását csináltam kínomban. ebből arra következtetek, hogy az eredeti kérésemnél valóban magyar bin-es kártyaszámot generáltak már, de valami félrecsúszott teljesen. amikor rányomtak újra és visszaadták az 5 fontot, akkor frissülhettek az új kártyaszám lejárati és cvc adatai, de a lock/feloldig az előzőeket mutatta nekem az app

    miután ezt a változást kiszúrtam, az apple már elfogadta a kártyát, végre van curve az icloudban

    de sajnos nem volt vége: ma reggel kipróbáltam, működik-e, és hát működik, tudtam fizetni apple pay-jel, de erre előjött egy mostanában jellemző kínos konverziós hiba: beléptem, hogy csekkoljam a kártyalimiteket (amióta ez az újraigénylős mizéria tart, minden számláló nullán állt), és nem 1405 huf-nak megfelelő gbp volt ott, amennyit fizettem, hanem úgy kezeli most a rendszer, hogy egy vásárlással 1405 fontot fogyasztottam a napi és minden limitemből. nonszensz bakker

    írtam egy üzenetet, hogy ku.va gyorsan nézzék ezt meg, erre ugyanolyan robotválaszt kaptam, mintha tök új, frissen regisztrált ügyfél lennék - a rendszernek ezek szerint az vagyok. hát, ennyi probléma egy szaros kártyacserével, így utólag nem érte meg :( egyszer biztos rendberaknak mindent, de már megint levelezni kell, macera van, kár

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák