Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz old gray #8717 üzenetére

    Kb. zero-ra érdekel, mit hiszel. :D Tesztelték éppen elegen. Ollie csinált már egy ilyen tesztet hetekkel ezelőtt, de az tényleg csak sebességre ment. Viszont ha adsz egy VGA-t, meg mondjuk egy E2000-es procit, akkor már csak időm nem lesz rá. :P
    Na, én tudom, mire és hogyan lehet szintetikus 3D teszteket használni, de spec. cache-re egyik sem ér szart se. :DDD Természetesen az akadások az újabb játékokban jelentkeznek, no meg egy 1MB vs. 6MB cache összehasonlításban sokkal jobban kijönnek.

    A következő cikkem talán a Sapphire HD4870 RIP címet fogja viselni azaz hogy miért ne vegyünk ATI kártyából Sapphire-t. Volt már jó pár ATI kártyám, de a Sap. 3870 fél év alatt halt meg, a 4870-nek meg ennyi sem kellett. És nem ám terhelés, vagy túlmelegedés miatt (teszteket sem csináltam már 1 hónapja), francokat, szépen ment minden, és hűvösen. Aztán egyszer csak, simán, munka/net, és a Sap. kari úgy gondolja, hogy ő most meghal. A 3870 és a 4870 is. Club3D (1650 Pro), ASUS (1950XT), HIS (HD3870) semmi gáz, pedig utóbbi kettő tuningot is kapott rendesen. :((( :((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák