Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #9886 üzenetére

    Milyen eljárásokra gondolsz?
    Honnan tudná a program. A fejlesztő API-ra ír nem grafikus kártyára. Majd a gyártó kiválasztja a megfelelő rutinokat.
    A lényeg, hogy sosem volt ígérve hivatalos támogatás. Ezért volt értelmetlen az AGP fenntartása, mert az AMD is tudta, hogy ha lejár a szerződés, akkor csak probléma lesz belőle.
    Akinek nem tetszik a PC általános nyűgje az vehet konzolt. Semmire sem vagy kényszerítve. Van más megoldás a PC-n kívül.

    Az ATT jelenleg a 10.3 és a 10.4-es drivernél tarthat. Ez teljesen elfogadható lemaradás egy olyan programtól, akinek a fejlesztője nem kap gyártói támogatást. Ezért érdemes CCC-t használni, mert az az aktuális driverekkel is működik.

    Azért van naphosszakat ebben a topikban, mert annyira kevés hibával működik a gép mi? :P

    És ki mondja meg a pucolóprogramnak, hogy mi az a mi törölhető, és mi az, ami nem? Semmi köze nem volt a pucolónak az installhoz fingja sincs, hogy mihez lehet hozzányúlni.

    Miből gondolod, hogy én tudom rosszul a dolgokat. Kettőnk közül én nem írok hibákról. Talán ennek az az oka, hogy nem használok 3rd party programot.
    Hogy kinek higgyenek az olvasók, azt majd eldöntik. [link] Ebből a két hsz-ből kiderül, hogy melyikünk nézi a tényeket.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák