Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Departed #7460 üzenetére

    Mert abban még nincsenek 5-ös szarságok, kizárólag 4-es sorozatra gyúrták. Nálam a 9.10-zel már szénfekete volt Heaven OGL teszt (azaz OGL-ben felejtős), a driver elfelejtette a kényszerített módot (azaz Oblivionban HDR mellett nem volt AA és AF), Dirt 2 menüje szaggatott a lakókocsiban, a 9.11 meg azon kívül (vagy fordítva, lényegtelen), ja, és Borderlands is szépen be tudott fagyi vele az első betöltéskor. 9.12 hotfix-et én jónak találtam, az sebességben sem volt rosszabb a 9.9-nél, és nem bugzik (Heaven OGL teszt is rendben), 10.1-ről meg írtam, amikor megjelent. DX10(.1)-ben gyorsulás, DX9-ben lassulás, némelyik kártyán nincs vele AF, ill. persze játékoktól is függ, milyen hibákat produkál, de pl. Heaven-ben már megint pár tesztből hiányzik a kép felső fele. Szóval az ATI szokását ismerve majd megint 3-4 driver elmúltával lesz egy viszonylag elfogadható. 9.9 után .10-.11-.12 felejtős a .12 hotfixig, most már van 10.1 és 10.1 hotfix, szóval 10.3 v. 10.4 nagy eséllyel jó lesz. :DDD

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák