Új hozzászólás Aktív témák

  • dalaman

    csendes tag

    HELP!!! Driver install után nincs kép! :W
    Új konfigom van. Vista64 op.rendszer meg az alaplapi driverek után a VGA driver telepítése jött volna. Na itt akadtam meg már egy hete. VGA: Powercolor HD4870 1GB DDR5 PCS a típusa. A többi alkatrész is olvasható a cuccoknál. Tehát:
    - Az Eszközkezelőben egy alap driver ( 6.0.6001.1800 ) van. Innen is indítottam frissítést, vagy a letöltött exe file indításával is. Már próbáltam a telepítő lemezen lévő 1 évest ( asszem 8.4 ), próbáltam 8.9, 8.10, 8.12, és a mostani 9.6-ot is. Telepítést elvégzi. Az eszközkezelőben látható a verziója. Újraindítás jön. Majd ezután annál a pontnál amikor az első windows bejelentkező ablak jönne elsötétül a képernyő. A monitor nem érzékel több jelet. A gép pedig tovább dolgozik. Ezután restart. Csak csökkentett módban lehet ismét eljutni látható képpel a windows-ig. Ezután mást nem tehetek mint törlöm az új Ati drivert. Restart. Irja, hogy a driver telepítés nem volt sikeres és visszaáll a kezdeti alapdriver. Az alap driverrel ismét van kép, és ismét ott a riasztás az eszközkezelőben. Próbáltam a felbontást kisebbre venni. Nincs változás. Szereztem egy driver cleaner-t is. Azzal törölve az előző drivert, majd fel az új, mindegy. Próbáltam csak drivert, vagy a nagyobb méretűt CCC-vel együtt. Rengeteget böngésztem a fórumokat. Találtam is hasonló panaszkodásokat, de válaszokat nem. Úgy láttam mindig vista64-el jön ez elő. A legutóbbi versenyző pl. JeanClaude 5804. hozzászólás. Ő sem kapott választ. Lehet, hogy nagyon rövid lesz az ismeretségem a vistával és jön a régi XP. Akkor hiába van klassz VGA-m, meg 4G ram, nem lesz belőle directx 10 nézegetés. De most már ott tartok, hogy a bugyuta rákérdezős vista-t is boldogan nézegetném, ha lekerülne a riasztásom az eszközkezelőben. Esetleges segítségeteket előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák