Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MARV6969 #6093 üzenetére

    Nekem 60-70 cuccnál már a legtöbbször hülye az inventory,főleg ha belépek,és keresnék rögtön valamit,nem várok...de a kidobálás nem volt gond,dobtam földre 50 cuccost(kísérletezgettem,sajna könnyen az jön ki,hogy sok cucc nem sokat ér UVHM-ben,mert annyira már Bee-központú és a fegyónál lövedékszám-tűzgyorsaság függő a dolog,hogy egy lassú,de nagy sebzésű cucc nem sokat ér,főlegha 1 lövedéket lő ki,vagy többet,de szór...),marháskodtam a rakkokkal,de aztán kinyitottam online-re a gémet Varriorozni,simán bejöttek,összeszedték a cuccokat,csereberéltünk...az inventory-n kívül más gond nem volt.De az se kiküszöbölhetetlen,vár az ember kicsit,úgy lép át a fegyverlapra,megy.Egyébként nem értem,miért gond,hiszen ha nézed az editort,egy viszonylag rövid kód,és már copyzhatsz be fegyót,vagy épp a kedvenced kimásolhatod,tehát nem nehéz tárolni a cuccokat...valami motorgond.Lehet köze van a homályból előtűnő textúrákhoz...
    De ahogy mondod,alapvetően működik...így nem értem,miért nincs mondjuk szép kerek 100-as tárhely...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák