Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sorry nem enged már szerkeszteni.

    Basszus az új játék heve ugye :) Mikor az érzés elkapja az embert :) Nem figyel oda a részletekre. Jah rajta van a kis papíron... az alján :) Ott nem néztem pedig mondom alapos szoktam lenni.

    Golden Key - Vault Hunter's Relic - Gearbox Gunpack és a 4. Class van hozzá... már csak meg kell találnom hol kell beírni a kódot :)

    Köszi a segítséget!!!

    up: Közben írtál te is :) Aha hát nem baj, most 2 végijátszást nehézségi szinten biztos letolunk haverommal, meg egy külön classt szerintem én is single-ben. Addig meg csak-csak lemegy...várhatóan mibe og kerülni vagy most akció alatt mibe került a SP?? Gondolom felezés árban kizárt :) Ez meg hogy drágább a season p mint maga a game. Elég kemény és felháborító, de tudom...valamiből pénzt kell csinálni.

    Am apropó....ez az ultra nehézségi szint amit olvastam vhol ez is új dlc-ben ( fizetős ) van csak vagy most mit enged ez a pack nekem majd nehézségi szintig max és milyen elven működik? Nehezebb szint jobb lootok vagy totál semmi csak jóval nehezebb maga a game?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák