Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Megvettem a játék ,,aranyozott-dombornyomott" tokos változatát amin a boritón rajta van, hogy megkapok jó pár kisebb cuccot, ami elvileg régebben az előrendelői cuccok is voltak.

    Noh felraktam a játékot, elindítom stb és írja ugye felkiáltójelként, hogy van elérhető letölthető tartalom. Rámegyek és kiadja, hogy 1 dolog érhető el a Season Pass. Ha rámegyek akkor pedig feljön a steam ablaka és ott ír nekem minden félét, meg hogy kb 9000Ft vmi..de mi a Season Pass???

    Nem vágom...most megvettem a játékot és még ezen kívül kellene fizetnem ilyen sokat? Most vettem utoljára eredeti játékot ha ez igaz.

    Pls segítsetek hogy nekem kellene vhova menni csak de nem lelem vagy most mi a fene.
    valami olyat is ír a játéknak kell a steames verzió töltsem le.... minek hát alapból streamről rakta szinte...vagy utána engedni fogja vagy nem vágom. Köszi előre is!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz genndy #5584 üzenetére

    Igen igen ez az amit te is írtál... 4. játszható karakterosztály és egy pár kis cucc. Megnézem majd pontosan mik vault hunter key és a többiek névre emlékszem.

    Nem vagy bunkó, utánajártam meg minden csak ez az újdonság hogy mindenhez season pass kell ez kiakaszt. Másik kódot meg nem láttam, de kb átnagyítózom azt az össz 2 dolgot ami van még a tokban. Egy kiskönyv és egy darab lapocska, az a kieges lap. Lehet azon van.

    Am első hsz igen kimaradt mert gyorsan jöttem hirtelen mérgemben :) Pótolom.

    Season passnak változik az ára? Ez jó hír ha mondjuk később lejjebb menne, akkor talán érdemes lenne rá beruházni.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sorry nem enged már szerkeszteni.

    Basszus az új játék heve ugye :) Mikor az érzés elkapja az embert :) Nem figyel oda a részletekre. Jah rajta van a kis papíron... az alján :) Ott nem néztem pedig mondom alapos szoktam lenni.

    Golden Key - Vault Hunter's Relic - Gearbox Gunpack és a 4. Class van hozzá... már csak meg kell találnom hol kell beírni a kódot :)

    Köszi a segítséget!!!

    up: Közben írtál te is :) Aha hát nem baj, most 2 végijátszást nehézségi szinten biztos letolunk haverommal, meg egy külön classt szerintem én is single-ben. Addig meg csak-csak lemegy...várhatóan mibe og kerülni vagy most akció alatt mibe került a SP?? Gondolom felezés árban kizárt :) Ez meg hogy drágább a season p mint maga a game. Elég kemény és felháborító, de tudom...valamiből pénzt kell csinálni.

    Am apropó....ez az ultra nehézségi szint amit olvastam vhol ez is új dlc-ben ( fizetős ) van csak vagy most mit enged ez a pack nekem majd nehézségi szintig max és milyen elven működik? Nehezebb szint jobb lootok vagy totál semmi csak jóval nehezebb maga a game?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    válasz BorgBoss #5589 üzenetére

    Jajaja köszi.... most már okés minden, látja is az új karit minden.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Megvettük haverommal a játékot, de éppen hogy belekezdtünk ő kapott egy külföldi állásajánlatot így megszakadt a játék. Single-re van több 100 másik játék, én ezt a coop móka kedvéért vette meg, így szeretnék magam mellé egy normális-értelmes társat keresni, akivel kipörgethetném a játékot, akár többször is más-más karakterekkel.

    Leginkább olyan embert keresek, aki talán van olyan szerencsém és nem rég vettem meg a játékot, mert olyannal annyira nem jó játszani aki fejből tudja már a küldiket és nem tud meglepődni a dolgokon, mint pl én.

    Ha esetleg lenne ilyen user kérem privátban keressen meg, túlzottan nagy követelményem ezen kívül nincs, de annyit tegyen meg, hogy elküldi hány éves. Annyira nem vagyok korfüggő játékos, mert fiatalabb korosztályban is találni sok értelmes embert és idősebben meg hülyét, dee annyira nem akarok túl fiatal játékostársat, legyen azért némi közös téma. Nem vagyok 800 éves de azért középiskolás éveimen túl vagyok már bőven szóval ne a ,,jajj kaptam anyuéktól 1000Ft-ot megyek autósrágót venni legyen a fő téma" :)

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák