Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BorgBoss #5544 üzenetére

    Pár dolgot elszúrtak,jaja az UVHM-el...a Mechromancer kifejezetten nem sokat ér,én is nemrég csináltam egy 61-es Mancit,a TOP szerkókkal,háát...a robot irtó gyenge.Mintha elfelejtették volna,hogy hozzá kéne igazítani a módhoz és a 61-hez...ok,nekem nem halt olyan könnyen a robot,DE cserébe 1-2 gránát is többet ért...egyszerűen egy mezei ellenfelet se tud az alap támadásával kicsinálni,a robbantós még tűrhető,amikor lecsap a karjával,a távolsági "villám" meg kifejezetten lófütty,ellövöldözi percekig a sima töltő drónt is...egyszem segítsége,hogy pajzsmásolós képességgel,és magamnak ugye a Bee miatt turbózva a pajzstöltést+ugye Ő is feltölti,úgy elég sokáig él,és sebzés esetén sokszor kisegít,hogy ne essek kétségbe a Bee hatása nélkül,de másképp...
    És ugye az ellenfelek elterelésére így jó,akiket ki lehet azért lődözni Bee-vel messzebbről.
    Mondjuk védős küldetésben(valami jelzőket kell az egyik mellékküldiben véden,míg jön valami szállítmány+a fő sztori beacon-védő küldije) vért izzadtam,mert még a SandHawk-al+Bee-vel,aminél szerintem nincs legál sokáig ható erősebb cucc,mert a Norfleet seperc megeszi a lőszert,és a küldi meg időre,nem darabra megy,mert egyszerűen már ezekkel is kell 1-2 sorozat mindenre,és annyian jönnek,a robot támadása meg alig sebez...
    Bezzeg pl.a Siren buborék+odaszippantós szintfüggetlen képessége ugyanúgy jó...ha jó lnézem a coop társakat,a commando ágyúja is hasonlóan semmiresejó ilyen szinten+módban...
    Zero jó,mert ugye az övé is szintfüggetlen képesség,a Gunzerker meg ugye dupla fegyó,szintén működik...
    Sokan mondták,hogy OP az alapban Gaige,hát most a béka feneke alatt se...nem mondanám jó balansznak.
    Elviszi az ember OP-ként TVHM 61-ig,örül,erre az UVHM úgy fingat...
    Bezzeg a szirénnel észre se vettem,hogy ez most valami megaüberbrutál.
    Bogyó kiküld,a brigádot egy kupacba rántja,agyaggalamblövészet.Főleghogy a slag UVHM-ben még nagyobb külömbség.És még slag-es fegyót se kell szirénnel használni...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák