Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz chess001 #58194 üzenetére

    500 ezerért kéne nekik mekafull v8 meg 30d, sok idióta. Pedig így jártamban-keltemben ahogy elnézem a szembe jövő e39-eket az enyém nem néz ki rosszul. Nem a 2-3 milliós szalonállapotban megőrzött hobbi kategória, de nem is az 500-as lerúgott tyúkól.
    Lehet egy polír ráférne és fiatalosabbnak hatna a kaszni a képeken, gondolkodtam már rajta, de dobjak ki 100 ezret az ablakon, csak hogy lakatos romáriónak mégjobban beinduljon tőle a nyálelvválasztása? Olasz autó volt, egy deka rozsda annyi nincs rajta, sehol nem csipásodik. Futóművet állíttattam a nyáron, csodálkoztak hogy nem szakadt bele sehol az állítócsavar. Csavarlazítóval megindult mind. Alul is rendben van. Új a gumi, mind a két szett idei vásárlás, télinek én barom még vadi új Borbet felnit is vettem, rakás új alkatrész, de amikor közlöm mennyit kérek érte csak kerekedik a szemük, meg hát 700-800ba vinnénk főnök. Azt
    elhiszem. Új autót ne adjak egyből mellé? Pedig sor 6 benzin ráadásul kéziváltós. Legalábbis az én szememben ez inkább előny. De tavaly ősz óta már cak napi 5-10 kilométerekre használom, semmi értelme már erre ilyen böszme nagy autót tartani, csak lassan gyilkolom szerencsétlent. De ha így lesz, hát így lesz. 5 év múlva betolom inkább a bontóba és hagyom békében nyugodni.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák