Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz Gergosz2 #31408 üzenetére

    Én meg sosem voltam codos, csak az MW2-vel játszottam, abba majdnem 1000 órát beleöltem és nem is ment rosszul szvsz. BC2-vel már régóta szemezgettem, de most kaptam rá olyan ajánlatot, amit már nem lehetett nem elfogadni. :D A BF3-tól nekem is elállt kicsit a lélegzetem, amikor először láttam, de akkor nem volt még semilyen Battlefieldes tapasztalatom, de most már azt is látom, hogy az irány már a BC2-n is nagyon rendben van. :K Kíváncsian várom a fejleményeket, na meg hogy a multija nálam hogyan teljesít. :B

    @(#31409) gergo0328: még nem mondok le a BO single-jéről, de a BC2-ről váltottam rá egyből és elég lapos így elsőre. Grafika, HANGOK, fegyverek, meglátjuk mi lesz később...

    @(#31410) Neoteric: jövök majd mindenképpen, bár az ennyire sok játékost nem komálom egyszerre, de nem tudom még mi fán terem a BC2 multi. :)

    A Cod sokkal inkább arcade, könnyebb benne érvényesülni, ezért is választják majd sokan azt és a neve miatt is ugyanígy. Messze még a megjelenés, sokminden történhet még addig. :K

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák