Új hozzászólás Aktív témák

  • majnkopf

    tag

    Nos vegyesek az érzéseim az új bf-et illetően, de inkább ezek a rossz irányba döntik a mérleg nyelvét összességében. A játék grafikailag szép, de sajnos ugyanazok a hibák vannak benne, mint az előző részekben, járművek elakadnak, jettel ha nekimész valaminek mehetsz tovább, a gameplayben kocsival eltolták a tankot, ezeken azért illett volna javítani, mert ez így hihetetlen számomra, képesek felújított grafikával kiadni kb. ugyanazt. Ez a killcam rendszer valami förtelmes, bár a battlefronttal nem játszottam, de ott is ez volt azt hiszem és ott is gagyi volt. 3D spot valami kabaré, kb. nagyobb a 3D spot, mint maga a karakter csak, hogy biztosan lásd. Normál módban rengeteg kell 1 emberbe, ez megint vicc akármennyire is casual a játék meg "normál" mód és éreztetni kell a különbséget a hc és normál között. Katonák szerintem indokolatlanul mozognak ilyen gyorsan, ráadásul ahogy láttam ismét nincs stamina így megint nyúl idény lesz több játékosnál csak, hogy ne lőjék le őket. Tárazás szintén indokolatlanul gyors, főleg mikor a snipert tárazza egyesével a töltényeket, szerintem vicc. Rombolhatóság nem győzött meg, főleg az, hogy már mindenki veszélyes megint arra az egyetlen páncélos járműre ami van a pályán. Jetek bombázása ha ez tényleg jó lesz és a sebzése/splash damage nem a 4hez lesz hasonló hanem jobb lesz akkor egész használhatónak tűnik, csak ugye nem tudjuk mennyire lesz hatásos a légelhárító löveg, mert ha bc2 szintet hoznak akkor a légi járműveknek sajnos nem sok esélye lesz hacsak a löveget előtte nem szedi ki valaki. A léghajó szerintem mozgásilag szintén gagyi olyan gyorsan fordul, hogy az valami hihetetlen, erre azért jobban odafigyelhettek volna. Tankok belsőnézete szintén röhej akárcsak a mozgása, akármennyire casual azért legalább törekedhettek volna arra, hogy ne legyen teljesen az. Járműbűl való
    kiteleportálás szintén felesleges szerintem. Nem is azt várnám el, hogy ki kelljen mászni, de ne 2 tized másodperc alatt szálljon már ki legalább a tankból, mert agyfaszt kapok. Összességében a betaban nagyot kell alakítaniuk ehhez képest, mert számomra ez így nem vétel akármennyire lebontjuk játszott óra/ár érték arányban a dolgot és kijön ez 10ft/óra összegre.. ez a játék egy bf1-be bújtatott star wars battlefront. A casual szintet is épphogy elérő játék lesz ami elsőre úgy tűnik, hogy 80% infantry 20% járművezés ami nem is lenne baj, de az infantry része meg a videók alapján kuka így az a 80% infantry rész talán 50%ig van benne rendesen megcsinálva. Lehet írni, hogy RIP cod meg miegymás, de legalább az ember ott tudja mire számít évről évre, itt a bfnél ez egyre lejjebb süllyed.
    Ha pedig ehhez hozzávesszük azt, hogy az alapjáték kerül majd 16ezerbe és még a tartalmakról sem tudunk semmit akkor megint szemen köpik a játékosokat akik továbbra is folyamatosan rendelik elő a semmire a játékot :(
    Egy nem COD fan irománya..

Új hozzászólás Aktív témák