Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilovedigweed

    senior tag

    válasz V/ #15296 üzenetére

    Rákérdeztem a live chaten a visszatérítésre és azt mondták hogy három munkanap.

    Aztán elnézést kért, hogy vegyem semmisnek az irományát mert miután utánanézett a csomag számnak azt látja hogy az le van szállítva és nincs visszatérítés.

    Mondtam neki hogy bele se kezdjünk ebbe a beszélgetésbe mert kaptam egy emailt 21.én amiben azt írják hogy három napon belül visszakapom a pénzt. Azt mondta hogy screenshotoljam le ezt az emailt és küldjem el neki.

    Miután elküldtem neki azt mondta hogy vegyem fel a kapcsolatot ugyanúgy e mailben azzal a személlyel akivel beszéltem. Ők majd többet tudnak mondani.

    Egyébként a BGPay-re nem érkezett összeg. Bár nekem az aktiválva sincs.

    Hétfőn küldök egy emailt fent nevezett email címre, bízva abban hogy nem kell várnom a elsejéig a visszatérítéssel.

    -LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

Új hozzászólás Aktív témák