Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walakyb

    aktív tag

    válasz V/ #9075 üzenetére

    Abszolúte nem értek veled egyet ebben a kérdésben.
    Egyrészről 100k+ terméknél (de szerintem már bőven lejjebb is) szerintem az emberek nagy része szereti látni, hogy mozog a csomagja, nincs gond. Persze, én is tudom, hogy a Paypal jó eséllyel nekem itél, ha nem kapom meg, és ebből a szempontból valóban az ő érdekük, hogy követhető legyen. Viszont van a dolognak egy olyan aspektusa is, hogy én pl 2x is azért kaptam meg a csomagomat, mert appot használok követésre, és naponta azért rá is szoktam nézni, ugyanis a posta visszafordította a csomagomat egyszer címzett ismeretlen, egyszer pedig rossz cím miatt (természetesen mindkét esetben hibátlan volt a cim, és jópár csomagot megkaptam már ott...). Ha visszamegy, minimum a jelentős költséget ki kell fizetni, de bőven van esély arra is, hogy meg se kapja a csomagot, így a teljes pénz is bukta.
    Ami meg az időt illeti, nem azon pörgök, hogy nem kapom meg a beígért 15 napra (ami egyébként nem is igéret, csak az adott szállítási mód átlagos megérkezési ideje).
    Ami pedig a nyomkövető oldalt illeti, maga a Banggood is ezt javasolja követésre.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés