Új hozzászólás Aktív témák

  • watchfun

    tag

    válasz Alabástrom #22954 üzenetére

    - A legjobb memóriakártya-olvasó maga a fényképezőgép, kösd össze a fényképezőt és a PC-t kábellel és úgy másold a képeket, a géphez adott programmal akár, így tuti (na jó nem tuti, mert villannyal megy, de majdnem tuti), hogy nem lesz baj. Ha már fent van képed a gépen, akár telefonra is másolhatod, ha baj lesz van belőle másik példány.

    - A legolcsóbb és legbiztosabb megoldás: vegyél még egy memóriakártyát és otthon majd átmásolod. Hamarjában nem tudok elképzelni olyan helyzetet amikor kint terepen _azonnal_ át kell másolnom egy képet telefonra. Ha az kéri akinek (akiről) készült, adjon egy mailcímet, majd megkapja holnap. A facebook meg várhat.

    - WiFi SD kártya.

    Én nem bíznék az Androidra dugott kábelre dugott kártyaolvasóba dugott SD-microSD átalakítóba dugott (szükség szerint bármelyik elem kihagyható) memóriakártya olvasásában. Fizikailag tönkre nyilván nem teszi, de lehet olyan kép ami megismételhetetlen, pótolhatatlan.

    Nekem a Recuva egyszer már segített, azóta sokkal óvatosabb vagyok, hogy ne kelljen megint használnom.

Új hozzászólás Aktív témák