Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz .mf #16290 üzenetére

    Ne szívd mellre: csak a fórum jó hírét védem. ;) Mert ha elromlik neki, akkor az fog eszébe jutni, hogy ezen a fórumon hallotta és azt fogja terjeszteni a barátainak, hogy ez egy rossz fórum ahol nem értenek hozzá (lesarkítva írtam). ;)

    Egyébként az elmélet mellett a tapasztalat is engem igazol: 150 (betűvel is leírom: százötven) darab AA-s Eneloopot használok a vakuimban kitelepülős fotózásokon, az első 60 db-ot kb. 5 éve vettem és még mindig kifogástalanul teljesítenek. A módszerem: minden feltöltés előtt kisütöm őket, majd a FULL felirat megjelenésekor kiveszem a töltőből, hogy ne csepptöltődjenek (egyébként én is IPC-1L-t, IPC-1-et és CM2020-at használok), mert azt az alacsony önkisülésű akkuk (Panasonic Infinium - ami gyakorlatilag Eneloop mert a Sanyo és a Panasonic egy cég, GP ReCyko, Sony CycleEnergy, stb.) nem szeretik. Ennek megvan az az előnye is, hogy annyira együtt futnak a cellák, hogy pár perces különbségekkel szoktak végezni a töltőben, tehát nem kell órákig ülni mellettük és várni, hogy melyik mikor végez.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák