Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabee

    tag

    Sziasztok!

    Hatalmas problémám van! Adva vagyon egy GA-F2A88XM-D3H alaplap (rev3.0). Egy A10 6800K figyel benne. Friss a cucc, most lett összerakva. Feltelepítettem rá a W7-et, a gyártó oldaláról frissen leszedett driverekkel, minden kész, minden jó. Utolsó mozzanatként frissítettem a BIOS-t F1-ről F5-re. Hát nem kellett volna. :W Azóta megszűnt a a grafikus része jól működni a cuccnak. A win el sem indul, a grafikus mód talán csak 640x480-ban műkszik. A dráma az, hogy a W7 telepítő DVD sem indul el a szokásos grafikus felülettel, telehányja egy pixel halmazzal a képernyőt, káosz az egész. Próbáltam visszatenni az F1-es BIOS, de annyira intelligens a drága, hogy kiírja ez bizony öregebb BIOS, mint a mi fent van és látogassak el a Gigabyte oldalára frissebbért. Szóval valaki találkozott ilyen problémával vagy én vagyok a láma és valamit nem jól csináltam? Elsőre a Win alól a @BIOS progival frissítettem. Aztán ráfrissítettem a BIOS Q-Flash környezetéből is. Semmi változás. Nyomtam egy BIOS resetet, de az sem segített. Most nem örülök. :( :O

    Kérdést itt is feltettem, de mivel nagy a baj igyekszem több helyen felvetni a dolgot.

    Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

Új hozzászólás Aktív témák