Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsa7

    őstag

    válasz Dealer20 #47971 üzenetére

    Ezeket azért nem értem, mert nekem 25cm-es 150W RMS-es láda van és zártban sem használtam feltekerve. 5 ajtós G Astra-m van, ami hasonló méret, mégis röhögve beszólta. Ha kinyitom refiben, akkor meg pláne elég.
    Ott valami nagyon nincs rendben, vagy süket vagy :DDD A dupla DLD láda biztos jó volt veretni, azok után minden halk lesz. Egy akkora autóban mint a tiéd, ami ráadásul kvázi egyterű, még nem is egy szedán, röhögve elégnek kell lennie egy normális 25ös szubnak, de legyen akkor 30-as, hogy jól meg tudd tekerni a tökét. Akkor sem hiszem, hogy szükség van 1000W-ra, sőt... Egy normális 300-400W RMS-es nyomót normálisabban kihajt az erősítőd, mint egy 1000W-ost, és ezerszer jobban fog szólni. Ha nagyon hangerőre mész, akkor tedd reflex ládába, vágd 80 hz-en. Ha fázisban van a szettel, akkor így kizárt, hogy halk lenne. Ettől függetlenül, te utcazenélni akarsz, nem minőségi zenehallgatni, szóval az a kijelentésed, hogy halkan legyen minőségi, de amúgy meg tudj vele veretni, üti egymást. Két teljesen más beállítást igényel.

Új hozzászólás Aktív témák