Új hozzászólás Aktív témák

  • indianjoe23

    csendes tag

    válasz Levat #45950 üzenetére

    Szia!
    Én is Parkside merülőt vettem, volt egy kis gond vele, de gyorsan kicserélték garanciába, ez már működik. Aztán, egy projekt miatt, vettem egy deWalt-ot, mert szükségem volt a változtatható sebességre. Ég és föld a két gép. A parkside hangos, merev, darabos, a vezetősine olyan, hogy rá kell hagynom vagy három millimétert a vágásvonalhoz, a dewalt pedig, mint egy műszer, a vezetősine is pontos, ott vág, ahová teszem. A parkside-hoz vettem egy makita bútorlapra szánt korongot, nem sokat ér, töredezi rendesen, igazából csak nagybani darabolásra jó, utána maróval szoktam méretre szabni. A dewalt gyári lapja sokkal szebb képet ad bútorlapon, persze ez sem tökéletes, de már nem is célom ez, sokkal egyszerübb a lapszabászaton leszabatni. Ha igazítani kell, akkor marad az asztali körfűrész, az sokkal pontosabb, egyszerübb, mint a merülő.
    A vezetősinek nem egyformák, a parkside-ot nem lehet használni a dewalt sinjén, nem tudom más márkáknál ez hogy van, de arra gondolok, hogy ezek nem kompatibilisek.

Új hozzászólás Aktív témák