- Mesterséges intelligencia topik
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Vége: a kínai platformok nem adják vissza a pénzt visszaküldött áru nélkül
- Idővel bárkinek lehet saját Waymo robottaxija
- Tényleg megbüntette az Apple-t és a Metát az EU, jön a megtorlás?
- Hálózati / IP kamera
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Windows 10
- Bitcoin topic
- ASUS routerek
-
IT café
Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.
Új hozzászólás Aktív témák
-
djnice
veterán
-
válasz
kene84 #34937 üzenetére
Köszönöm szépen az infót, ez jó hír! Egy érv a vásárlás mellett.
@Norbi 72: Köszi, ezt megtaláltam én is, és el is olvastam. E miatt vettem egyáltalán számításba ezt a lejátszót, na meg persze e miatt a fórum miatt. Viszont én énnél bővebb elemzésre, leírásra gondoltam, de lehet, hogy az lesz a legjobb, ha elolvasom a kézikönyvét.
@Ispy: Köszönöm, ez is jó hír! Szerencsére pont androidos telefonom van, meg a feleségemnek is. Akkor ez is megoldódni látszik.
-
BBéci
legenda
válasz
kene84 #21813 üzenetére
Jelenleg is a 600-as van használatban (az OPPO-BDP105EU mellett), még nem ismertem ki teljesen, de 6-7 órányi használat alatt nem kedveltette meg magát, folyton a Dune TV-102-t kívánom vissza. Előnye a 3D lejátszás és a HD hangok 100%-os támogatása és itt vége is a felsorolásnak. Akik szemében ezek a legfontosabbak, nyugodtan választhatja, pláne akkor, ha nincs összehasonlítási alapja.
Később lehet, hogy változni fog a véleményem, tekintsük az eddigieket első benyomásnak, de a beállítások választéka, a testreszabhatóság nem fog bővülni, az adott és meglehetősen szerény.(#21819) erdoke
Remek és pontos megfogalmazás, a 6030 (de a 6100 is) közelíti a borzalom kategóriát.
Most itt van nálam egy ES8000 és egy ES6800, azokra sem tudok sok jót mondani. Ráadásul annyiért, amennyit kérnek értük, ultragáz! -
Rekro
aktív tag
válasz
kene84 #19838 üzenetére
Ez elég érdekesen lett fodítva.
A hivatalos EU fórumon ez áll a log-ban:
-14. Added - Auto fps for 50/60/59.940 fps
A magyaron meg ez:
– Automatikus képfrekvencia-váltás 50/60/59,94/24/23,967 Hz között.És az angol fórumon 23,967-el kapcsolatos dolgok csak régebbi béta firmwarek logjában vannak megemlítve, hivatalosba még nincsenek.
-
madgie
titán
-
-
#75912448
törölt tag
válasz
kene84 #14762 üzenetére
Ok, ebben igazad van, túlzás volt egy napon említenem a kettőt. A Battleship féle iszonyatban nem is játszottak színészek. Láttam benne néhány modellt, mellettük temérdek B kat. színészféleséget. Már ettől 2 perc után hitelélt vesztette az egész. Szerencsétlen Liam Neeson lassan Niocolas Cage szintű magasságba reppen, 10 B-film között néha betalál egy-egy vállalható alkotás. Valahol 2005 környékén elvesztette a fonalat. Ehhez képest sokkal erősebb az Avengers, de nekem túl gyermeki. Persze miért ne lenne az, popcorn mozi, annak meg tökéletes.
-
#75912448
törölt tag
válasz
kene84 #14759 üzenetére
Egyikre sem tudok filmként tekinteni, szórakozni olyan filmeken szoktam, mint a Intouchables (Életrevalók), mostanában ez volt az egyetlen, amin lehetett. Az Avengers-nek BD-nek más miatt van polcokon a helye. Super 8 szintű minőségi mélyek vannak benne, csak kicsit több
, képe is kifogástalan, de nekem ennél többet nem nyújtanak. Kétségtelen, hogy a kiadvány abszolút referencia, demózni lehet és kell a hangjával.
-
tarkatehen
tag
válasz
kene84 #10618 üzenetére
Mindenképpen, mert az SBS akkor is sokkal gyengébb felbontás terén. A 6500-at azért írtam, mert az sem full hd 3d és látszik a különbség rendesen. Pl haver amikor megnézte az SBS-t nem igazán jött le neki a 3D de ahogy mutattam neki a BD 3D-t egyből mondta, hogy ez már igen. 7000-től van a Samsungnál a full hd 3d.
-
Arcus77
csendes tag
Ha a Framerate Sync menüpontra gondoltok, nekem spec ott off állásban van, mert én úgy olvastam a manualban, hogy az itt lévő beállítások közül akkor kell választani, ha "lejátszás inkonzisztens vagy gyenge arányt mutat". Nekem így off állásban semmi problémám vele, nem szaggat semmilyen formátumnál.
Új hozzászólás Aktív témák
Szakmai topikban tilos hozzászólások formájában hirdetni valamint hirdetéseket linkelni!
- iPhone topik
- Diablo IV
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Le Mans Ultimate
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S24 128GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G6 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nothing Phone 2 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E540 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I DVDRW I 15,6" FHD I CAM I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest