Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    Tudnátok nekem valami nagyon izgalmas animet ajánlani? Nem muszáj akció legyen, csak egyszerűen végigizgulós érdekelne. :)
    Eddig a kötvezőket próbáltam:
    Ghost in the Shell Stand Alone Complex: 2-3 részt néztem meg belőle, és mindegyik végére bealudtam, nagyon unalmasnak tartom.
    Cowboy Bebop: Ez jobban tetszett, de elég sokszor elálmosodtam közben.
    Samurai Champloo: Hasonló hatást keltett bennem, mint a C.B.
    Elfen Lied: Egy hónap múlva is amikor visszagondoltam rá, akkor is ideges lettem. Végig úgy néztem, hogy majdnem kiestem a fotelból. :)
    Black Lagoon 1-2: Az E.L-hez hasonló hatással volt rám. :)
    GTO: Na ennek már inkább a vígjáték az alapja, de elég akciódús is volt néha. 43 részes, de egyiket sem untam, nagyon jó anime. :)
    Ergo Proxy: Elgondolkodtató és nagyon izgalmas, de 1-2 résznél bizony be-beálmosodtam.
    Furi Kuri: Hát ez is inkább vígjáték, de ebben is vannak elég őrült akciójelenetek. Nekem főleg ez az idősebb csaj és fiatal fiús kapcsolat szála jött be. :)
    Strike Witches: Talán a legrosszabb anime, amit láttam. Ez is akciós kategória, de nagyon tré sztem. :(

    Remélem ezekből már lehet sejteni, hogy milyen animek érdekelnek. Ha nem túl nagy kérés, akkor légyszíves ajánljatok valami izgi animet. :R
    Már a tököm ki van a harem animektól. :U

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák