Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz w333 #53509 üzenetére

    Én már küldtem vissza csomagot azért, mert a futár nem volt hajlandó megvárni, míg kibontom, és megnézem, hogy azt kapom, amit rendeltem, illetve sértetlen-e. A csomag kicsit megviseltebb volt, mint ami elvárható lett volna. Utánvétes volt, így nem került pénzbe sem. A boltot is értesítettem, hogy sajnálom, de muszáj volt visszaküldenem, mert nem volt a futár együttműködő, és gyanús volt a csomag állapota. Megértették. Nem tudom, hogy mi volt a végeredmény, de egy másik helyről rendelve probléma nélkül kaptam meg a csomagot, és a futár is jó arc volt. Nem ugyanaz a futárszolgálat, hozzáteszem. Az első a DHL, a második a Trans-o-Flex.
    És pont ezért is választom az utánvétet, vagy a személyes átvételt, mert van esélyem arra, hogy ignoráljam, ha sérült, vagy kamu csomagot kapok. Izgulok is kicsit, mert megint rendeltem egy elég drága hangszert és remélem, hogy nem lesz sérülése sehol. Amúgy is kapok értesítést az üzlettől, ha beérkezik hozzájuk, az is lehet, hogy inkább bemegyek, és személyesen hozom el, hiába ingyenes a futár. Bár eddig, amit rendeltem tőlük, az mind nagyon profin csomagolva jött. :C

Új hozzászólás Aktív témák