Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz w333 #20745 üzenetére

    Tévedésben vagy akkor. Lehet, hogy régen így volt, ma már nem. Beírod a számot, megérinted a névjegyet és rögtön hívja is. :) Szóval gyakorlatilag így néz ki: tárcsázó megnyit--->7-es (mint P) és 2-es szám (mint A), név megérint (Pali) és már csörög is. Ne mondd már, hogy ez a 4 érintés nem kényelmes, és jobb görgetni a 32423423 névjegyet, mert kidobom a monitort az ablakon!!!!! :D Összesen 1.5 másodperc az egész művelet, nem több.

    (#20745) w333: Most ez nem tudom, hogyan jött neked :D, 95%-ban én is Messengert használok, de nem minden ismerősömnek van. Erre próbáltam rávilágítani. Az meg, hogy nem hiányolja senki? Azért, mert az a "senki" még nem használta soha... Én, amióta rájöttem erre, máshogy nem is használom. Anno, ha jól emlékszem egy YouTube videón láttam, valami használd okosan az okostelefonod, vagy ilyesmi Androidos videó volt. Mondom, ez mekkora fasza és 100% hatékonysággal működik, abszolút nem téved, nem téveszt nevet.

    (#20747) Syl: Igen, tudom, hogy az iOS úgy tökéletes, ahogy van. Ez a T9 csak egy hülyeség, amit nem használ senki. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák