Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz #Morcosmedve #6720 üzenetére

    Mondjuk több értelme lett volna ha most csak bejelentik, jövőre pedig mondjuk egy Zen CPU-val és esetleg az új csúcskártyával demózzák.

    Senki nem a technikai részt sérelmezi, hanem azt, hogy marketing szempontból a konkurens CPU használata baromság volt...

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz #Morcosmedve #6720 üzenetére

    Nézd, ez egy proof of concept gép lett. Nyilvánvalóan demózási célból. Arra tökéletes. Ha megnézed a videót róla, ott is egy árva kukk nem esik a PC-ről, amire építették. [link]
    Nem ez a lényege ennek a masinának. Szomorú számomra, hogy ennyire a sz*rrágás megy, ahelyett hogy kalapot emelnénk az AMD előtt, hogy egy ennyire újszerű, szuper kis koncepciógépet tett le az asztalra. :(

    Ha engem kérdezel, 1000X inkább játszanék egy ilyen masinával 1-2 év múlva, magasról téve a processzorra benne, mint amiket az Nv vizionál a Cloud-jával, meg a mindenféle pajzsaival....

    (#6722) Asbee: Mit olyan nehéz ezen megérteni? Ha AMD CPU ment volna bele, azon lehetne a magyarázkodás, hogy gyenge. Ha APU-t tesznek bele, hogy majd milyen jó lesz, akkor azon mehetne a magyarázkodás, hogy miért csak majd. Nem véletlen, hogy nem ezzel foglalkozott a koncepció. Beleraktak így valamit, ami a legbiztosabb, és még így is a sz*rrágás megy. :(

    A másik topikban már kifejtettem Erdei88-nak, bizonyos Nv dolgokra miért húztam fel magam, és most miért röhögök csak ezeken az AMD elleni áskálódásokon. [link]

    Ugyanezen topikban Szaby59-nek azt is kifejtettem, nekem mi nem tetszik a 300-as szériában. [link]
    Továbbra is tartom, Pitcairn bár nem rossz GPU, harmadszorra gáz, mivel fontos funkciók hiányoznak belőle, és hogy a 390-esekből is kellett volna 4GB-os, kár volt a fogyasztás rovására erőltetni a 8GB-ot. Ezek valójában nem túl jól sikerült dolgok, amik nem tetszenek, szóval ha engem kérdezel, ahogy fogalmaztál, ezek kicsit el lettek cs*szve.
    De ez a HDMI2-es dolog, meg most az Intel CPU a dual fiji alatt a Quantum projectben.... Vicc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák